Trainingen dagelijks bestuur

training bouwen aan vertrouwen OR bestuurder teams 11

DB-training: vernieuwende medezeggenschap

Vernieuwende medezeggenschap is de toekomst. In een wereld van plattere organisaties en meer zelfsturing is het soms zoeken naar de toegevoegde waarde van de OR. Steeds meer ondernemingsraden experimenteren met nieuwe vormen van medezeggenschap. Vormen die beter aansluiten bij de manier waarop hun organisatie werkt. Denk aan flexibele lidmaatschap, werken met collega’s buiten de OR en regie op deelname van collega’s. Vernieuwen om het vernieuwen? Natuurlijk niet.

In de training vernieuwende medezeggenschap nemen we jullie mee in de mogelijkheden. Zo ontwikkel je een vorm van medezeggenschap die past bij jullie organisatie.

pen en papier om eindeloos door te schrijven

Opbrengst van de training 

  • Weten hoe je als OR nieuwe vormen van medezeggenschap kunt ontwikkelen.
  • Leren van voorbeelden van nieuwe medezeggenschap.
  • Ervaren van manieren om deelname van medewerkers aan de OR te ontwikkelen.
  • Opdoen van de nieuwste kennis over organisatieontwikkeling.

Voordelen van deze training

Module e-learning

Ter voorbereiding op de training krijg je toegang tot de e-learning ‘DB – vernieuwende medezeggenschap’. Deze kun je op elk gewenst moment inplannen en is na afloop van de training 10 weken terug te kijken. Zo verschijn je goed voorbereid aan de start en kun je achteraf nog zaken voor jezelf herhalen.

Breinleren

Bij de opbouw van deze training werken we vanuit de principes van Loof Breinleren. We zorgen voor focus, herhalen de stof en zorgen dat je actief de nieuwe inzichten gaat toepassen voor optimaal breinresultaat. 

loof training interactieve werkvormen 01

 

Tijdsduur

De training bestaat uit twee dagdelen. Je krijgt daarbij toegang tot de e-learning, welke je als voorbereiding volgt.

Investering

De kosten voor de training per deelnemer bedragen € 495,-, inclusief hand-out en verblijfsarrangement.

Agenda

Er zijn dit najaar geen trainingen voor dit onderwerp gepland. Toch interesse? Neem gerust contact op om te informeren naar de mogelijkheden.

persoonlijke ontwikkeling or leden teamleden 05
Click to access the login or register cheese