Pensioen in zicht – in de sneeuw
5-daagse pensioen in Zicht ervaring in een winterse omgeving

Soms helpt afstand nemen om helder te kijken. Niet door meer te doen, maar door even uit de dagelijkse context te stappen.
Pensioen in zicht – in de sneeuw is een 5-daagse Pensioen in Zicht-ervaring voor wie ruimte zoekt om stil te staan bij de fase die eraan komt.
Even weg om vooruit te kunnen kijken
De periode richting pensioen roept vaak vragen op. Over werk, tijd, zingeving en balans. In de dagelijkse drukte is het niet altijd makkelijk om daar echt bij stil te staan.
Een winterse omgeving helpt om te vertragen. De rust, de natuur en het andere ritme nodigen uit tot reflectie en gesprek. Niet omdat het moet, maar omdat er ruimte voor is.
Interesse?
De eerste editie vindt plaats in januari 2027. Stuur een bericht naar Cynthia en blijf op de hoogte.
Vragen? Bel gerust.
Zijn er vragen? Wil je advies? Mail of bel met Cynthia Kooijman. Zij staat je graag te woord.

Wat is ‘Pensioen in zicht in de sneeuw’?
Deze training is een variant op de bekende Pensioen in Zicht-cursus, uitgevoerd in een winterse setting. Het is een meerdaagse ervaring waarin persoonlijke reflectie en uitwisseling centraal staan.
De inhoudelijke bijeenkomsten worden afgewisseld met tijd voor jezelf. Buiten zijn kan daar onderdeel van zijn, maar is geen verplichting. De training is bedoeld als geheel: inhoud, omgeving en rust versterken elkaar.
De winterse setting
De training vindt plaats in een bergachtige winteromgeving. Deze biedt mogelijkheden om naar buiten te gaan, maar net zo goed om binnen rust te nemen. Deelname aan buitenactiviteiten is altijd een keuze. De training staat los van sportieve prestaties.

Voor wie is deze training bedoeld?
Deze editie is bedoeld voor mensen:
- bij wie het pensioen in zicht komt
- die bewust willen stilstaan bij de volgende levensfase
- die openstaan voor een training buiten de gebruikelijke werkomgeving
Ervaring met wintersport of wandelen is geen vereiste.
Wat neem je mee na afloop?
Je krijgt ruimte om:
- stil te staan bij wat je achterlaat
- te verkennen wat belangrijk voor je is
- vooruit te kijken naar wat komt
Door gesprekken en reflecties die helpen om richting te bepalen.
Praktische informatie
- Geplande periode: januari 2027
- Duur: 5-dagen
- Deze editie gaat door bij voldoende belangstelling
Blijf op de hoogte
Wil je geïnformeerd worden zodra er de definitieve data bekend zijn? Laat dan je gegevens achter bij Cynthia.
