Remko Westra: Persoonlijk en ook met oog voor samenwerking als team; zo worden mijn training voor medezeggenschap ervaren. Gericht op inhoudelijk en interactief kennis vergroten. Direct toepasbaar en vooral ook ontspannen.
Voor mij is iedereen gelijk met zijn/haar eigen kwaliteiten, ongeacht je taken en rollen binnen een organisatie. Belangrijk voor mij is: hoe zet je jouw kwaliteiten in als OR-lid en welke rol past bij jou? Als OR-lid werk je samen met de andere OR-leden en heb je contact met de achterban en ook bestuurder: hoe doe je dat op de meest effectieve en efficiënte manier met respect voor elkaar.
Door mijn werkervaring als leidinggevende van zowel teams in de binnen- als buitendienst in de financiële dienstverlening en als beroepsmilitair weet ik hoe belangrijk samenwerking is. Evenals heldere communicatie en het stellen van concrete doelen i.c.m. oog voor de mens als unieke factor. En dat dit allemaal ten grondslag ligt aan het gezamenlijk gestructureerd behalen van successen.
Met elkaar maken we de training die bij jullie OR en de individuele leden het beste past met het hoogst haalbare resultaat voor iedereen.
Opgeleid als MZ trainer, Communicatie & Team trainer, NLP Trainer en Practitioner coach.
“Oordelen kunnen ons in de weg staan om samen te werken. Kijk naar het gezamenlijke belang in plaats van het persoonlijke belang. Zo kom je ver(der).”

werkervaring o.a.
Trainer en coach, Loof
Coach Krachtin8
Directeur, BusinessProgress
Manager Sales
opleiding o.a.
Sales, Nyenrode Business University
NLP Master en Practicioner
NLP trainer | Belbin | Enneagram